KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507130

nr 1550 7130

Carl Wilhelmson

(1866-1928), Sverige

Stämpelsignerad, verso verso. Blandteknik, bildmått: 21x22-28x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x37 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:22:36

Carl Wilhelmson

Läs mer om Carl Wilhelmson